Yogun ve Super Yogun Ispanyolca

Yoğun programlar bizim imzamız niteliğinde olan programlardır. Hem tüm dil becerileriniz üzerine çalışmış olacak hem de haftalık ekstra 5 derse katılarak İspanyol dili ve kültürü ile ilgili detaylı bilgi edinebilme fırsatı yakalayacaksınız. Yoğun program tüm 6 seviye içinde geçerlidir, ve sizleri tam olarak gerekli kurunuza yerleştirebilmeyi hedefleyerek alt grupları bulunmaktadır.

Genel ispanyolca kurslarımız tüm esneklik içerisinde eğitmenlerin en yüksek kişisel ilgisini garanti eder. Tüm seviyeler için yılın her pazartesinde başlayabilme fırsatınız olacaktır. Sınıf sayısı maksimum 10 kişiden oluşmakta olup ortalama sayı 5 tir. Minimum kurs süresi bir haftadır ve eğitim alacağınız haftalarda hiçbir ekstra ücret ödemeden İspanya’nın farklı  şehirlerinde kurs programlarına katılabilirsiniz.

Tüm kurslar gramer ve konuşmaya yönelik olarak bölünmştür. İlk olarak temel ispanyolca yeteneklerinize yönelik eğitim alıyorsunuz – okuma, yazma, konuşma ve dinleme – daha sonra bunları günlük hayatınıza entegre etmeye yönelik ders alacaksınız.  +5 dersleri (yoğun programa kayıt yaptırırsanız) tarih, sanat, medeniyet, edebiyat ve sinema alanlarında alınabilir. Plus dersleriniz direk olarak İspanyolcanın tüm içeriğine hakim olmuş olacaksınız. Enforex sizlere tam 4 farklı varyasyonda yoğun ispanyolca eğitimi veriyor.

  • Yoğun ——-> 20+5 ders
  • Yoğun ——-> 20 ders
  • Süper Yoğun ——->25+5 ders
  • Yarı Yoğun———> 10 Ders

Kararınız tamamen sizin tercih ve kararınız doğrultusunda şekillenecek. Eğer eğitim görürken kendinize daha ffazla boş zaman ayırmayı hedefliyorsanız o halde yarı dönemli eğitim sizler için en uygun seçenek. Eğer direk olarak İspanyolca üzerine yoğunlaşmak istiyorsanız o zaman extra kültür dersleri almanız en uygun seçenek.

Yıldız programlarımız Yoğun+ ve süper yoğun+ programlar İspanyada geçirdiğiniz zamanınızı en efektif şekilde değerlendirmenizi sağlayacaktır. Her gün 4-5 İspanyolca dersi üzerine 1 kültür dersi alacaksınız ve aldığınız bilgilerinizi günlük hayat içerisine dahil edebileceksiniz. Öğrencilerimiz her zmaan plus dersleriyle ne kadar hızlı öğrendikleri konusunda hayrete düşerler. En popüler programımızdır.

Uzun süreli İspanyolca Kursları 12+

Yoğun+ ve Süper yoğun+ ispanyolca programı dil üzerindeki yeteneklerinizi son seviyede geliştirip günlük hayatınıza dahil edebilmeniz için gerekli tüm yetenekleri size verecek. Günden güne direk olarak ispanyol dili konuşan insanlarla diyaloğa girerek, ispanyanın politik, kültürel ve finansal durumuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilecek ve bu sayede konuşabileceğiniz alanlardaki kelime dağarcığınızı geliştirebileceksiniz.  En güzel yanı ise seçmeli alacak olduğunuz dersleri belirli varyasondaki programlar içerisinden kendinizin seçecek olmanız.