Valencia 13-18

Valencia,dünyada iki şeyi ile ünlüdür.Birincisi el değmemiş plajları,ikincisi ise hızla gelişen bir şehir olmasıdır.Valencia,aktiviteler açısından çok geniş olanaklara sahiptir.Ayrıca Valencia yaz kampımız da aktiviteler bakımından çok geniş bir program sunmaktadır.Kampa gelen öğrenciler,tam ve yarım gün olarak gezilere katılmakta ve Peniscole,Benidorm,Gandia,Jativa,Sagunto,Alicante,Albufera ve Saler ‘i gezebilmektedir.Ayrıca kampımızda,flamenco,gazetecilik,drama,fotoğrafve daha fazla work shopa da katılabilirsiniz.

Yaz Kampı Takvimi: Temmuz ve Ağustos’un ilk haftası

Lokasyon

Valencia Ispanya’nın en büyük üçüncü şehridir ve tarihten gelen bir Rönesans kültürüne sahiptir.Akdeniz kıyısınıda yer alan Valencia,800.000 nüfusu,bozulmamış plajları,çeşitli gezi yerleri,inanılmaz mimarisi ve güneşli ve sıcak iklimi ile orta ölçekli bir metropoldür.Valencia,yaz okulları için mükemmel bir lokasyondur.Öğrenciler kaldıkları süre boyunca plajlarda zaman geçirebilirler.

Olanaklar

Valencia yaz kampı,Valencia’nın en hareketli üniversite  bölgesinde yer almaktadır. Kampımız,plajlara yürüme mesafesindedir ve internet,oyunlar,müzik,çamaşırhane,toplantı ve konferans salonları şehir merkezi Colegio’ya oldukça yakın olan binamızda bulunmaktadır.Ayrıca sınıflarda buranın hemen yanındadır.

Konaklama

Yurtlar,üç kişilik banyolu odalardan oluşmaktadır.Yatakhanelerde,klima ve internet bağlantısı mevcuttur. Aile yanı konaklama opsiyonu 14 yaş altı öğrenciler için mevcuttur.

Opsiyonel Sporlar

Yelken

Kapasite

150 Öğrenci